Start   Aktualności   |  Projekty  |  Fundacja  |  Ulica Piotrkowska  |  Kontakt
       
  Komunikaty Fundacji  
15/03
2019
Ogłaszamy Konkurs !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
  << wróć  

 

Fundacja Ulicy Piotrkowskiej wspierana przez Biuro Architekta Miasta Urzędu Miasta Łodzi zaprasza do udziału w XIII edycji Konkursu Fotograficznego „Potęga Łodzi - Power of Łódź”.

 

"Fundacja Ulicy Piotrkowskiej ogłasza 13-ą edycję Konkursu Fotograficznego ”Potęga Łodzi - Power of Łódź”. Jak co roku konkurs organizowany jest przy wsparciu Biura Architekta Miasta Urzędu Miasta Łodzi. Fotografie nagrodzone i wyróżnione w minionych edycjach konkursu zostały opublikowane w czterech albumach o tym samym co konkurs tytule. Łącznie było to ponad 900 fotografii Łodzi wykonanych przez Łodzian w różnym wieku - artystów fotografii i amatorów. Łączy je wszystkie ten sam pozytywny i przyjazny stosunek do miasta, jego dziedzictwa, architektury, detali i klimatów, zarówno tych, które są powszechnie uznane za ważne dla naszej wspólnej tożsamości i tych mało znanych, odkrywanych wrażliwymi i życzliwym okiem.

Fundacja zaprasza wszystkich, którzy chcieliby odnaleźć swoją pracę w kolejnym, piątym albumie „Potęga Łodzi”. Nagrodzone i wyróżnione w konkursie prace uzyskują gwarancję publikacji, ale szansę mają także fotografie zakwalifikowane do prezentacji na wystawie już w maju tego roku w Galerii ŁTF (Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne). Udział w wystawie także jest wyróżnieniem.

Życzę wszystkim uczestnikom konkursu nowego, niebanalnego spojrzenia na nasze miasto - świetnych fotografii, które zostaną nagrodzone, wyróżnione wystawą i utrwalone w albumie."

Włodzimierz Adamiak

Przewodniczący Rady Fundacji Ulicy Piotrkowskiej

Łódź, Marzec 2019

 

Harmonogram Konkursu:
10.04.2019 - 7.05.2019 - składanie prac konkursowych oraz kart zgłoszenia

21.05.2019 — 3.06.2019 - wystawa prac konkursowych w Galerii Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego

22.05.2019 - ogłoszenie wyników Konkursu w Galerii Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego

 

ZACHĘCAMY do utrwalania naszej pięknej Łodzi na fotografiach i wzięcia udziału w Konkursie!!!

Wkrótce plakat, ulotka, regulamin Konkursu

 
       
 
     
dołącz do nas na 
 

  Nasi partnerzy  
         ĹĂłdzka Specjalna Strefa Ekonomiczna


born in DB